Ania z zielonego wzgórza test trudny samequizy

Pobierz

Miłego rozwiązywania!. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Edytuj elementy.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. [QUIZ] Dzisiaj przypada 142. rocznica urodzin Lucy Maud Montgomery - autorki m.in. serii książek o Ani Shirley - dziewczynce z temperamentem równie ognistym jak jej włosy i nieograniczoną wyobraźnią.. Ania z Zielonego Wzgórza, test dla klasy 6 DRAFT.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Quiz.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. małżeństwem.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. od kiedy trafiła do sierocińca i została sama.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Ania z Zielonego Wzgórza.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyWybierz poprawną odpowiedź..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?Jak dobrze znasz Anię z Zielonego Wzgórza?. a) Allan b) Philips c) Barry d) Cuthbert 3) Jak miała na imię Pani Linde a) Maryla b) Diana c) Małgorzata d) Ania 4) Kto odstąpił stanowiska nauczyciela Ani?Edit.. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Część 1. od kiedy pani Thomas powiedziała, że Bóg dał jej rude włosy.. Życzę wam powodzenia!. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. a) Diana, b) Józia, c) Gilbert.Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Więcej .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Na przygodach Ani z Zielonego Wzgórza wychowywały się całe pokolenia.. Osadź.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. 0.Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. Na jaki kolor Ania przefarbowała włosy?. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. test z lekturyAkcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2..

trudny test | sameQuizy.Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' | sameQuizy.

Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. Rozwiąż test i sprawdź!. życzliwa, używająca wyszukanych słów, ambitna, zdolna, pracowita;Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza - Same Quizy, Czas Dzieci.. a) 12 b) 13 c) 10 d) 11 2) Jak miał na nazwisko pierwszy nauczyciel Ani?. 0% average accuracy.Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1901 c) 1898 d) 1908 Rozwiązaniez lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Od kiedy Ania przestała się modlić?. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. od kiedy wypędzono ją ze szkółki niedzielnej.. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Ania z Zielonego Wzgórza DRAFT.. jak dobrze przeczytałeś lekturę " Ania z Zielonego Wzgórza"?. 0%"Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Co chciała dostać Ania?. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.Jak dobrze znasz "Anię z Zielonego Wzgórza"?.

Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.

''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Jeżeli szukasz informacji dot.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Klasa 6 Polski.. | sameQuizy.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" | sameQuizy.Ania z Zielonego Wzgórza | sameQuizy.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieDzień dobry :) zapraszam Was drodzy uczniowie do obejrzenia filmu, który jest dawką wiedzy o lekturze obowiązkowej "Ania z Zielonego Wzgórza".. 1) Ile lat miała Ania gdy przyjechała na Zielone Wzgórze?. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .Ania Z Zielonego Wzgórza - Test.. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt