Opis wyglądu ducha przeszłych świąt bożego narodzenia

Pobierz

duch przeszłych świąt:-wyglądem przypominał małe dziecko,-jego głowa była jakby płomykiem,-ubrany był w dziecięcą tunikę duch przyszłych świąt:-był przerażający.-ubrany był w czarną szatę.-przypominał widmo.Duch przybyl pierwszej nocy.. Przyjechała do niego z wiadomością, iż może przyjechać na Święta do rodziny, ponieważ był w konflikcie z ojcem.. Bob miał chorego synka Tima, a w dodatku mało zarabiał, więc bieda dotarła do ich domu.Duch Przeszłych Świąt Bożego Narodzenia.. Duch pokazał mu jego święta spędzone samotnie w ciemnej, pustej izbie oraz te, kiedy przyszła jego nieżyjąca już w rzeczywistości siostra, która zabrała go do prawdziwego domu.. Marley jest postacią tragiczną.Ebenezer Scrooge-niegdyś skąpy,bezwzględny,wręcz okrutny.jego zachowanie zmieniło się po odwiedzinach trzech duchów (przeszłych świąt bożego Narodzenia,teraźniejszych II-II,i przyszłych II-II).z tego chytrego,nieumiejącego cieszyć się i nie lubiącego towarzystwa innych ludzi zmienił się w człowieka wesołego,hojnego,szczodrego,wręcz rozrzutnego.polubił towarzystwo innych osób,zaczął zauważać ich potrzeby.Cieszyło go wszystko,najdrobniejszy drobiazg.Pogodnym .Opis 3 duchów z Opowieści wigilijnej by hela4stec in Orphan Interests > ChristmasDuch Dawnych Wigilii ( Świąt Bożego Narodzenia) To pierwszy z trzech duchów zapowiadanych przez Ducha Marleya ..

2.Duch przyszłych świąt Bożego Narodzenia opis.

Przemiana Ebenezera Scrooge'a.Złapała Scroogera i razem wylecieli przez okno od sypialni.. Powrocily wspomnienia: rowiesnicy, szkola, zmarla siostra.Duch teraźniejszych świąt Bożego Narodzenia pojawia się jako drugi.. Znalezli sie w okolicy, gdzie ulynelo dziecinstwo Ebenezera.. Wspomina święta spędzone u właściciela sklepu, w którym pracował- pana Fazzwiga.. W noc wigilijną ukazuje mu się duch Jakuba Marleya - jego zmarłego partnera w interesach, cierpiącego pod ciężarem łańcucha win, który wykuł sobie za życia.. W ręku trzymał pochodnię o magicznych właściwościach - wszystko czyniła dobrym i przyjemnym.. Uzmysławia sobie, jak niewiele potrzeba, aby swięta były radosne.Informacje o Barbie Spirit of Christmas Past, Duch Przeszłości - w archiwum Allegro.. Po trzeciej wizycie Scrooge bał się takiej przyszłości, jaką pokazał mu Duch Przyszłych Świąt Bożego Narodzenia.Wykonany był […] z odrobionych w żelazie kasetek na pieniądze, kluczy, kłódek, ksiąg rachunkowych, aktów kupna i sprzedaży oraz wypchanych sakiewek", jest opisem ducha.. Nie miał przyjaciół, jego jedynymi bliskimi byli bohaterowie książek.1.Nazwa ducha: Duch Wigilijnej Przeszłoci; 2.Wygląd: Dziwna to była postać.dziecięca a zarazem podobna do starca,bieluteńkie włosy spływały mu po szyi, a twarz była młoda i gładka;Duch Teraźniejszych Świąt - miał ciemnozielony płaszcz, obszyty białym futerkiem..

d) ducha Jakuba Marleya.

Duch pokazał mu jego święta spędzone samotnie w ciemnej, pustej izbie oraz te, kiedy przyszła jego nieżyjąca już w rzeczywistości siostra, która zabrała go do prawdziwego domu.Charakterystyczna cecha wyglądu Ebenezera to długi nos i zsiniałe wargi, wzbudzające niepokój.. Duch Przeszłych Świąt Bożego Narodzenia (dla przyjaciół Ognik) to drugoplanowa postać w filmie Wesołych Świąt Ignisie C'araboth.. W ręku miał pochodnie, która miała wyjątkowe właściwości - czyniła wszystko przyjemnym i dobrym.1.. 7.Jest on samotnikiem, nielubiącym ludzi, a dbającym jedynie o pomnażanie swojego majątku.. zabiera scroga do przeszŁoŚci i pokazuje mu jego mŁodoŚĆ .. Podróż w przeszłość z Duchem Świąt Bożego Narodzenia.. 2 duch teraŹniejszych swiĄt boŻego narodzenia olbrzym ( duŻych rozmiarÓw ) w zielonym pŁaszczu .. Przeprowadzil kupca przez sciane, wprowadzajac na wiejska droge.. Zjawił się on tu po to, żeby pokazać Ci i powspominać z Tobą stare chwile z kilku lat, które masz może jeszcze w pamięci.Duch Przeszłych Świąt przypomina mu o matce, narzeczonej, o tych samotnych świętach w internacie, o ukochanej siostrze Fan i jej synu.. Długi, czarny płaszcz, podobny do całunu, szczelnie spowijał całą postać ducha, nawet głowę i twarz, wystawała z niego tylko jedna wyciągnięta ręka.Charakter Scrooge'a w dużej mierze wynikał z jego trudnych doświadczeń..

Jest to kula eterycznego czegoś, która podaje się za ducha.

Wigilijny spacer po mieście z Duchem Tegorocznych Świąt.. Ta wizyta ma uchronić Scrooge'a przed podobnym losem.Charakterystyczna cecha wyglądu Ebenezera to długi nos i zsiniałe wargi, wzbudzające niepokój.. Przypominal dziecko, ale zarazem i starca.. Rola Marleya w opowieści.. Był wysoki, ubrany w zieloną suknię, z czerwoną brodą.. Przypomniał sobie czasy, gdy pracował u pana Fezzwiga i moment, kiedy szef kazał zamknąć mu sklep, razem z jego przyjacielem- Dickiem Wilkinsem.Po odwiedzinach pierwszego ducha Ebenezer przypomniał sobie dzieciństwo spędzone w sierocińcu.. Był radosny, rubaszny, z długimi włosami i brodą.. Był to Duch Obecnej Wigilii.. Starzec wszystko sobie przypomina, gdy odwiedza go Duch Przeszłych Świąt Bożego Narodzenia.Na końcu Marley zapowiedział przybycie jeszcze trzech innych duchów: przeszłych, doczesnych i przyszłych Świąt Bożego Narodzenia, po czym poszedł dalej, twierdząc, że nie może długo zatrzymywać się w jednym miejscu.. Gdy widmo zbliżało się do Scrooge'a, on upadł przed nim na kolana.. a) Przeszłych Świąt Bożego Narodzenia.. Duch Przyszłych Wigilii - tajemnicza i groźna postać.1 zjawa to duch wigilijnej przeszłości pokazał skreczowi (czy jak to sie pisze) co było kiedyś i jak się odnosił do ludzi , 2 zjawa to zjawa tegorocznych świąt bożego narodzenia pokazł mu dom swojego pracownika i jaka u nich jest bieda oraz to że dziecko tego pracownika umrze (*) , 3 zjawa był to duch śmierci pokazał mu jak go inni ludzie nielubieli i się śmieli z jego pogrzebu goniły go czarne mechaniczne konie które chciały go zabić , po pewnym czsie zmniejszył się .1 duch przeszŁych ŚwiĄt boŻego narodzenia w biaŁej szacie Świeci jasnym ŚwiatŁem ..

Data zakończenia 2020-01-04 - cena 255 złPrzybycie ducha Marleya.

Przybysz wnosił ze sobą coś bardzo tajemniczego i groźnego.. Jego zlodowaciałe serce sprawiło, iż ma on czerwone oczy, patrzące ponurym, zabójczym spojrzeniem.Jedynym oparciem dla chłopca była jego młodsza siostra Fan.. Wspomina także swoją młodość- czytanie książek przy kominku, spotkania Ali-Baby oraz Walentyna.. b) Teraźniejszych Świąt Bożego Narodzenia.. Jego zlodowaciałe serce sprawiło, iż ma on czerwone oczy, patrzące ponurym, zabójczym spojrzeniem.Nawiedzi Cię duch przeszłych świąt Bożego Narodzenia!. Zapowiedź smutnej przyszłości ostrzeżeniem dla kupca.. Ma moce związane z pokazywaniem przeszłości ale takiej, która pośrednio lub bezpośrednio wiążę się z Bożym Narodzeniem.duch Jakuba Marleya-ubrany w potargane szaty-owinięty ciężkim łańcuchem-Twarz przerażająca, zaniedbana.. Przedstawil sie jako duch wigilijnej przeszlosci.. Trzymał w ręku zapaloną pochodnię, podobną kształtem do rogu obfitości.. Przeszłość głównego bohatera ukazał Duch Wigilijnej Przeszłości.. Z wyglądu przypomina jednocześnie młodzieńca i starca; Przenosi on Scrooge'a w czasy jego dzieciństwa oraz młodości, pokazując mu kilka scenek z jego dawnego życia, tj.Przedstawiła się jako Duch Wigilijnej Przeszłości.. Drugi duch przypominał wesołego olbrzyma.. c) Przyszłych Świąt Bożego Narodzenia.. Duch przeszłych świąt Bożego Narodzenia - pokazywał przeszłość Ebenezera, rodzinną mioejscowość, dom gdzie dorastał , gdzie był terminatorem, pokazał jak rozstał się ze swoją nażeczoną.. pokazuje mu jak obchodzĄ ŚwiĘta inni ludzie ( jego siostrzeniec, pracownik .Starzec wszystko sobie przypomina, gdy odwiedza go Duch Przeszłych Świąt Bożego Narodzenia.. Pokazała mu jego miasteczko, w którym się niegdyś wychowywał.. Złapała Scroogera i razem wylecieli przez okno od sypialni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt