Lektura przygody tomka sawyera test

Pobierz

W jaki sposób Tomek zdobył nagrodę w szkółce niedzielnej (przypominam, że była to Biblia)?. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieLektura klasy 5 - Przygody Tomka Sawyera - Jeżeli chciałabyś/chciałbyś sprawdzic swoją wiedzę na temat tej lektury po prostu rozwiąż t - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Przygody Tomka Sawyera.. Na podstawie materiału pani mgr Julii Adamek.. brawo!. ksztalcenia literackiego zawsze przed rozpoczeciem cyklu zajec poswieconych danej lekturze przeprowadzam test sprawdzajacy stopien samodzielnego.Całą książkę można zakupić na virtualo.plAudiobook mp3: "Przygody Tomka Sawyera" na Virtualo.pl które możesz mieć zawsze przy sobie.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.. Zwycięzcy konkursu nagrodzeni zostaną .test Lektura "Przygody Tomka Sawyera" .. To poprawna odpowiedz to "Z Becky", a gdy to zaznaczylam uznali mi za blad.. Pytania przygotował dla Was uczestnik konkursu "Kto pyta, nie błądzi!". poszukuja ich i wreszcie uznaja za martwych - ale chlopcy wracaja wreszcie do domu.. brawo!. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury..

0%Test przygody tomka Saweyr.

Część 1. brawo!. Autorem książki jest Mark Twain.. Udostepnij.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz na rozgrzewkę // odp.. Test zawiera 25 pytań.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji.". Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Tagi dla tego testu: Prosty sprawdzian.. Podaj swoje imię:Cykl lekcji poświęconych lekturze "Przygody Tomka Sawyera" dla kl. Va (lekcje 156-158, 9-10.06.2020r.). brawo!. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. a) Marek Twain b) Lucy Maud Montgomery c) Ferenc Molnar 2) Gdzie toczy się akcja?. Mark Twain wprowadza czytelnika w dziecięcy świat przygód, pełen zabawy i fantazji.Tomek istotnie poszedł na wagary i świetnie się bawił.. Dalej.Ćwiczenia: PRZYGODY TOMKA SAWYERA.. Sprawdź czy wiesz wszystko o świecie Harrego Pottera!. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.PRZYGODY TOMKA SAWYERA - QUIZ CZYTELNICZY.. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka TwainaPrzygody Tomka Sawyera - Test..

Są rzeczy, które też możesz otagować Przygody tomka sawyera test z lektury?

Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Darmowy quiz: "Przygody Tomka Sawyera" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowa.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. W środę 8 kwietnia uczniowie klas IV-VII wzięli udział w quizie czytelniczym ze znajomości książki Marka Twaina "Przygody Tomka Sawyera".. "Przygody Tomka Sawyera" - Najlepszy Najlepszy test sprawdzajacy wiadomosci z lektury.. Prosze o szybka odpowiedz na te pytania: 3. a) Nie wiadomo b) szukali .Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Miał krótkie kręcone włosy i było to przyczyną jego wielkiego zmartwienia - Tomek uważał, że loki to "rzecz niemęska".Na co dzień biegał boso, w zniszczonym, wygodnym ubraniu, w którym czuł się swobodnie.pt.. U gory znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomosc.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Załóż własny blog!Charakterystyka bohaterów.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Chronologia wydarzeń // odp.Przygody Tomka Sawyera to najsłynniejsza powieść dla młodzieży autorstwa amerykańskiego pisarza Marka Twaina.. Część 1.. Koledzy Tomka pomalowali za niego parkan, ponieważ: A. otrzymali po 50 centów C. otrzymali sznurek i zdechłego szczura B. w wyniku przegranego zakładu D. sami chcieli spróbować tej przyjemności 4..

"Przygody Tomka Sawyera" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.

Nie jest grzecznym i spokojnym chłopcem — to zdecydowanie mały urwis.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera - Teleturniej.. dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat), dla najmłodszych (0-2 lata), dla przedszkolaków (3-5 lat) Tytuł.. sojer) - bohater główny, tytułowy, sierota, wychowywany przez ciotkę Polly.. Gdzie Tomek po raz pierwszy zobaczył Becky?. Zawiera 14 pytań.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Uczniowie odpowiadali na pytania otwarte i zamknięte.. Wiedza o lekturze.. Quizy » Filmowe, Literatura.Przygody Tomka Sawyera.. 3.Magiczny świat Harryego Pottera.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. 1) Kto napisał książkę?Jak dobrze znasz LEKTURĘ "Przygody Tomka Sawyera"?. 1) Kto napisał książkę?. 1) Kto jest autorem książki?. Po pomalowaniu parkanu zmienił się stan majątkowy Tomka: A. zubożał C. był bogatszy o 100$ B. stał się .Przygody Tomka Sawyera - Mark Twain Audiobook całość Subskrybuj, by być na bieżąco z pozostałymi lekturami.Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, pos.Przedział wiekowy..

Przygody Tomka Sawyera z opracowaniem BR IBIS.Przygody tomka sawyera test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.

TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. W celu podniesienia efektywnosci pracy w zakresie.. TOP.KLASA 5: "Przygody Tomka Sawyera" - test 1.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera "..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt