Quizy przedmioty szkolne

Pobierz

Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy.. Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 9 lipiec, 2019.. Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%Przedmioty szkolne w podstawówce Będziesz miał/a za zadanie wymienić wszystkie przedmioty szkolne, których się uczy w szkole podstawowej od klasy 1 do 8.. 100 pytań z wiedzy ogólnej.. Piszesz się?. Część 1. brawo!. Najlepsze quizy o tematyce przedmioty!. Jeśli nie uwierzysz mi, że podana rzecz jest ciastem zobaczysz dowód nad kolejnym zdjęciem.. Udostępnij.. Które uczucie jest w Tobie najsilniejsze?. Oceń:Przedmioty Szkolne w 2 minuty.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Zacznijmy od tego, że francuski i niemiecki nie zawsze są przedmiotami obowiązkowymi.. ;) Sprawdź!. Masz rację.. Więcej informacji o quizie >>.. brawo!. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizPopularne quizy w tym tygodniu: Jakim uczuciem jesteś?. a) Chemie b) Biologie c) Biologi d) Kunst e) Musik f) Englisch 2) Matematyka po Niemiecku to ?. Nowe pokolenie Avengers!. Zobacz podobne quizy: #glosowanie #przedmiotyszkolne #szkola #zgaduje .Czy zgadnę, że masz już zakupione te przedmioty szkolne?. Quizy Os. .. Większość rzeczy mam z z tamtego roku ale niemam jeszcze teczki i fajnych długopisów.Oddałam głos na ten quiz pozdro czekam na następne quizy..

... przedmioty szkolne.

brawo!. Źródło informacji dla: szkoły podstawowej, liceum i technikum, szkoły branżowej.. Wchodzisz do wersji demo quizu.. Pytanie 1 z 100 Najdalej wysunięty na północ punkt Polski jest na terenie:przedmioty szkolne po niemiecku - Test 1) Biologia po Niemiecku to ?. Część 2.. Nie masz racji.. Szukaj.. 8420 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Po raz pierwszy przesłany.. pytanie 1 z 15 Na jakim przedmiocie w szkole użyjesz kalkulatora i linijki?. »zgadnij wszystkie przedmioty szkolne w 3 minuty.. Pytamy o rzeczy, które widzisz codziennie, ale ich nazwy wcale nie są oczywiste; Quiz dla długodystansowców.. Informatyka jest od 4 klasy podstawówki.. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd.. Jeśli chcesz, aby Twoje wyniki się zapisały, zaloguj się.. Zdrap swój outfit na zakończenie roku szkolnego.. Co dzielisz wspólnie z Wersow?. Odpowiedz.. Skomentuj.. Przetrwaj w grze Subway Surfers!. Kogo wolisz?. stasaktobatyka_66229.. Jaki to przedmiot?. Określ, czy podany przedmiot to ciasto!. (Nie zaliczają się przedmioty nieobowiązkowe takie jak np. religia) (Stan na 2020 r.) Zapraszam na moje konto JetPunk po więcej quizów!. ;) Ilość pytań: 20 Rozwiązywany: 16295 razy.. Jeśli chcesz zobaczyć wersję demo .Przedmioty Szkolne (Niemiecki) Znajdź słowo wg Sweetmary Niemiecki przedmioty szkolne Znajdź słowo wg Brianoconner Klasa 5 Niemieckim przedmioty szkolne Połącz w pary wg Bealeajazz Klasa 7 Klasa 8 Niemieckim Przedmioty szkolne - Niemiecki Znajdź parę wg Karolinad Klasa 5 Niemieckim Wir smart Poćwiczyć ze mną czytanie Odkryj karty wg Koszelakiwona25Przedmioty szkolne po niemiecku..

Oceń:Przedmioty szkolne.

Część 1.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Wygraj lub przegraj quiz - Quiz, w którym wybierasz, ile punktów warte jest każde pytanie.Quizy - przedmioty.. Zgaduję, że nie umiesz matematyki.. Spora ilość szkół nie ma drugiego języka obcego lub naucza hiszpańskiego, rosyjskiego czy jeszcze jakiś inny.. Na jego dobry początek przygotowaliśmy dla Was quiz w szkolnej konwencji.. Plastyka po niemiecku to.. answer choices das Lunst die Kunst die LunstStart studying Przedmioty szkolne Niemiecki.. Sprawdźcie się z wiedzy ogólnej z przedmiotów, jakie mieliś.Question 1 20 seconds Q.. Pierwszy dzień tygodnia to: answer choices Dienstag Donnerstag Sonntag Montag Question 4 30 seconds Q.quiz szkolny - Quizy, quizy wiedzy, quizy logiczne, quizy historyczne, quizy geaograficzne .. Jaką magiczną moc mają Twoje oczy?. Zgubiłeś również przedmioty artystyczne takie jak Plastyka, Muzyka czy WOK (wiedza o kulturze).Quizy Przedmioty szkolne Na jakim przedmiocie w szkole użyjesz.. różnych przedmiotów?. ulubiony przedmiot.. brawo!. Q. la matière préférée to po polsku:Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. Quiz wykonany przez savik1.. Razy rozwiązany.Start studying Przedmioty szkolne.. 1.Gwiazdką zaznaczone są przedmioty, które nie są realizowane we wszystkich szkołach, bądź nie są obowiązkowe..

przybory szkolne.

Mam nadzieję, że tak!Przedmioty szkolne angielski.. Jesteś niezalogowany.. Powodzenia Quiz wykonany przez Topiq04 Subskrybuj?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; matematyka język polski historia Sprawdź się w poniższych tematach: Morskie opowieści Quiz nadesłany przez Panią Annę Suplewską-Kocyło na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Zgaduję, że nie masz przedmiotu edukacji dla bezpieczeństwa.. Przedmioty i przybory szkolne.. Dalej.. Kebabowski 9 miesięcy temu.. Jaki to przedmiot?. budynek szkolny.. Quiz wykonany przez EmiKU..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt