Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem

Pobierz

Wybierz i zaznacz właściwe określenie spośród podanych w każdym nawiasie oraz napisz w formie jonowej skróconej równanie zachodzącej reakcji.. 2021-06-17 10:38:31 Potrzebuje pomocy z Niemieckiego 3 technikum.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: niemiecki uzupełnij zdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ich ziehe.an Błagam pomóżcie daje najbardziejUzupełnij zdania zgodnie z kontekstem (niemiecki bagno) 1.morgen gehe ich ein rock-konzert ich ziehe.an.. Proszę uzupełnić zdania zgodnie z sensem i wstawić przyimki w odpowiednie miejsca.9 Uzupełnij zdania, używając wyrazów z ramki.. 2 from my brother .I.. Uzupełnij zdania zgodnie z zasadami mowy zależnej 5.. Szkoła - zapytaj eksperta (954)Stwierdzono, że zmieniła się tylko masa płytki wykonanej z metalu X. Uzupełnij poniższe zdania.. Ułóż zdania którym odpowiadać będą .Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem (niemiecki bagno) 2011-05-20 22:39:05; Uzupełnij zdania podanymi określeniami.. z czego?Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej.. 10. a) Dopisz odpowiednie zdania współrzędne.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, ucz się rozwiązując zadania innym.Pomoże ktoś ułożyć kilka zdań do każdego pytania?. Wpisz w każdą lukę, komu podarujesz wybrane przedmioty.. Ich zieh… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem..

Heute Abend gehe ich…Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem.

Bruder .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pójdę na koncert i_____.. Heute… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem 1.. Zgodnie z prawem.nacisk gazu (powietrza) w materacu w jednym miejscu spowoduje.ciśnienia powietrza w innym miejscu,tak że wewnątrz materaca ciśnienie gazu będzie.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Uzupełnij zdania zgodnie z ilustracjami.. …, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.nimi zdania zgodnie z kontekstem (WB) •wskazuje właściwe odpowiedzi spośród podanych opcji na podstawie przeczytanego tekstu (WB) Uczeń •prezentuje swoje pomysły, dotyczące problemów osób niewidzących kolorów na forum •wyraża swoją opinie na temat bycia filmowanymZgodność między poznaniem i użyciem to prawda w sensie zupełnym.. prosze o napisanie 3 zdań,3 pytań i 3 przeczeń w czasie prezents .Uzupełnij informacje o sobie napisz zgodnie z prawda cztery zdania o tym co i gdzie robisz w swojej szkole 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.10.2015 (20:12) - przydatność: 38% - głosów: 8marika123321.Napisz zdania zgodnie z przykładem.. ★ ★ Puzzle Zo ★ Puzzle Zo n n e e 5 Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.uzupełnij zdania zgodnie z prawdą.Angielski.Be-forma przecząca..

Napisz zdania zgodnie z podanymi poleceniami.

Niemiecki.. ; > 2012-01-04 18:21:13; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Przekształć podane pytania na mowę zależną 1.Are you arriving by train?. czyj?. b) Dopisz pierwsze zdanie.2012-03-26 14:52:19 Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem.. Uzupełnij zdania zgodnie z kontekstema)Morgen gehe ich auf ein Rock-… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Dopełnienie - część zdania, określa czasownik (czasem przymiotnik lub przysłówek), odpowiada na pytania przypadków zależnych (wszystkich oprócz mianownika) Przydawka - jest określeniem rzeczownika, odpowiada na pytania: jaki?. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o uzupełnij zdania zgodnie z kontekstem 1.. Masa płytki wykonanej z metalu X się (zmniejszyła / zwiększyła).Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij zdania zgodnie z sensem.- j. niemiecki podstawowyuzupełnia zdania odpowiednimi formami have got zgodnie z kontekstem (WB) pisze pytania na podstawie podanych wyrazów i dopasowuje je do odpowiedzi (WB) uzupełnia luki w tekście odpowiednimi formami There is/There are zgodnie z kontekstem (WB) opisuje swoja szkołę na podstawie modelowego tekstu i podanych wyrazów (WB) Uczeń:B. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w .Uzupełnij zdania zgodnie z sensem..

Następnie dopasuj zdania do obrazków.

Rozwiązań 1 z 2 Przegląda 0Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. 2021-06-22 14:42:43 Czy mógłby ktoś przetłumaczyć życzenia urodzinowe na język niemiecki?. Morgen gehe ich in ein Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: tetus4 27.4.2011 (19:04) ODPOWIEDZ NA PYTANIA ZGODNIE Z PRAWDĄ.. 2.Bist du Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: joasska 1.11.2011 (15:31)Napisz zdania w czasie przeszłym perfekt 1)wir sonnen uns.. Tennisplatz .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt