Napisz krótki list lub e mail do koleżanki lub kolegi

Pobierz

Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór,Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. E-mail jest to wiadomość przesyłana drogą elektroniczną od jednego użytkownika Internetu do drugiego.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Służy do tego, aby zadać pytanie, przekazać informację, wyrazić swoje zdanie itp.Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.Napisz e-maila do koleżanki w którym - opiszesz gdzie byłaś, z kim i kiedy - opisze co robiłaś - napiszesz jak sie czułas .. Kalisz , 14.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.E-mail piszemy zazwyczaj do koleżanki lub kolegi z Wielkiej Brytanii.. 4 Zadanie.. 3 Zadanie.. *poprosisz aby odpowiedziała wkrótce.Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku..

Napisz krótki list do kolegi po angielsku.

Napisz krótki list do kolegi, w którym dokładnie poinformujesz go o swoich planach na niedzielę.Wskazówki jak napisać e mail po angielsku oraz jego wzór.. W poleceniu zawarte są 4 kwestie, które musimy poruszyć w naszym liście.. Lektura z podstawowki.Inaczej sformułujesz list do dyrektora szkoły, inaczej do kolegi z wakacji, a jeszcze inaczej do babci.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Hello Max, 2.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Zakończenie - jak zakończyć e-maila po angielsku.. Kalisz , 14.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Kalisz , 14.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Napisz e-mail z wakacji .. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. W czasie pobytu na wakacjach w Londynie wynajmujesz pokój z kolegą lub koleżanką.. Napisz opowiadanie o przygodzie swojej lub kogoś ze znajomych, które można byłoby zatytułować "Pasażer na gapę"..

Napisz list do kolegi/koleżanki z zagranicy.

Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. (jakiś malutki plusik i/lub najlepszą odpowiedź).. - Mam na dzieję, że się wkrótce odezwiesz.. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. Cześć Karolina!. Wiem, że nie lubisz czytać.Korzystając z udostępnionego konta poczty elektronicznej, zaloguj się do swojej skrzynki pocztowej, zapoznaj się z jej zawartością.. W treści umieść prośbę o udzielenie szybkiej odpowiedzi.Napisz e-mail do kolegi / koleżanki.. Zamierzasz wrócić dziś późno do domu.. *zapytasz co słychać u jej rodziny.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Wyślij e‑mail do koleżanki lub kolegi z prośbą o informację dotyczącą najlepszych, ich zdaniem, gier komputerowych.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет, Борис!Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Pozdrawiam- powodzenia na lekcji.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz nauczyciela +1 głos..

- Proszę napisz do mnie.

Tekst zakończ: Prawda jak oliwa- zawsze na wierzch wypływa.Napisz e.mail do koleżanki w którym: *pozdrowisz koleżankę , oraz przeprosisz ,że tak długo nie pisałaś.. Jest to list prywatny, dlatego możemy stosować styl nieformalny, czyli wyrażenia potoczne, skrócone formy czasowników (she's, I've been, I'll, we'd) oraz idiomy.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.. zadanie dodane 15 listopada 2012 w Język angielski przez użytkownika mejk123 (-4,580) [Szkoła średnia] list;Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania spotkanie nad morzem 2012-05-24 21:02:57 Muszę napisać list zachęcający do przeczytania utworów H.Sienkiewicza 2010-12-25 18:03:04 Popularne zadaniaNapisz krótki list lub e-mail: a) do koleżanki lub kolegi (chcesz zapytać, czy umówione spotkanie jest aktualne) b) do urzędu miejskiego albo fundacji wspierającej uczniów( chcesz złożyć podanie o stypendium) c) do księdza (chcesz poprosić o świadectwo chrztu, które będzie Ci potrtzebne)List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie..

Napisz list do kolegi lub kolezanki do przeczytania wybranej lektury .

Pamiętaj aby zacząć od słowa np .. Dear oraz imienia kolegi lub koleżank.. *zapytasz się jak się czuje oraz jak spędziła ostatni wekeend.. - Muszę już kończyć.. W liście opowiedz o.. Autor: Lemon485, 2013-09-18 16:34:10 Dodaj do: Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi.. 3,131 wizyt.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail na temat wakacji.. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Napisz wiadomość do kolegi/koleżanki a w niej: .. *opiszesz swój ostatni wekeend ,co sie wydarzyło.. Kalisz , 14.. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi.. W liście opowiedz o wydarzeni, które pokazuje, że niezależnie od sytuacji trzeba zawsze mówić prawdę.. - To już wszystko.. 5 Zadanie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Cześć Karolina!. Przykład e-maila po angielsku do kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki.. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Zadanie: napisz list do koleżanki poznanej podczas wakacji Rozwiązanie: cześć paula tu kamila mam nadziejęze mnie pamiętasz poznaliśmy się w kołobrzegu jak Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w .. (Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail do kolegi, na temat twojej ostatniej wizyty w muzeum.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) .Napisz w j.angielskim e-mail do koleżanki lub kolegi w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Cześć Karolina!. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt