Wskaż w każdej grupie wyrazy które nie pasuje do pozostałych zapisz go

Pobierz

Zapisz go.. Z podanych wyrazów wybierz jeden, który znaczeniowo nie pasuje do pozostałych.. Uzasadnij swoje decyzję.. Question from @Nick311 - Szkoła podstawowa - PolskiKtóry wyraz nie pasuje do pozostałych?. Do każdego wyrazu dopisz po dwa wyrazy z ramki należące do tej samej rodziny.. Zapisujemy: chorągiewka - chmura - choinki - chleb - choinki (liczba mnoga) chory - chętny - chytry - chomik - chomik (rzeczownik) chata - chór - chwalić - chustka - chwalić (czasownik) chłopiec - chaber - chmiel - chrzan - chłopiec (człowiek, pozostałe to rośliny)W każdej grupie wyrazów wskaż ten, który nie pasuje do pozostałych.. zadanie 1 i 2 +0 pkt.. a) jaskółka b) kózka c) wróbel d) wiewiórka 3) Który wyraz nie pasuje do pozostałych ze względu na zasadę ortograficzną?Do każdej litery alfabetu dopisz jeden wyraz związany z tematem ZDROWIE, np. a -allergic.. Do podanych liczb 72,32,56,48 zapisz dzialania wg.. Klasa 7 Klasa 8 Angielski Polski Odd one Words.. 8Wyrazy z ch, których pisownię trzeba zapamiętać.. Klasa 7 Klasa 8 Angielski Polski Odd one Words.. Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. Odpowiedz.. Rzeka, jarzebina , brzuch, Węgorz.. Są to nie tylko wyrazy rozpaczy ale i dzieło filozoficzne.. Nauczyciel zaproponował Twojej grupie dwie wycieczki do.. +0 pkt.. Użyj podanych słów i wyrażeń: faint, have a pain in .. Przymiotniki..

Wskaż w każdej grupie wyraz, który nie pasuje do pozostałych.

Wyrazy niepasujące do pozostałych:niebezpieczny, Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. Zapisz go.. Muokkaa sisältöä .W każdej grupie wyrazów wskaż ten, który nie pasuje do pozostałych.. Uzasadnij swój wybór.. wzoru 63=9*7=70-7=60+3Zapewne nic, a wiedzieć o tym dokładnie mogą jedynie dotknięci owym nieszczęściem.. Nazwij powstałe zbiory wyrazów.. Ładuj więcej + Poprzednie Następne .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Dec 14, 2020Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Skresl w każdej grupie wyraz ,kutry nie pasuje do pozostalych.. Odpowiedz.. Nauczyciel zaproponował Twojej grupie dwie wycieczki do.. +0 pkt.. a) disgusting b) delicious c .Katalog testów Słowotwórstwo Słowotwórstwo Wskaż wyraz niepasujący do pozostałych.. Odpowiedz.. Question from @Arek11255 - Szkoła podstawowa - Polski.. Rzeczowniki Piszemy czarny.. Średni wynik: 67,31 %.W każdej grupie wyrazów wskaż ten, który nie pasuje do pozostałych.. Popatrz na wzór.. Odpowiedz.. Każdy stara się znaleźć sposób na ukazanie swojego bólu, nie daje rady go tłumić, np. Jan Kochanowski opisuje to w Trenach.. wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli; Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki .Części zdania: orzeczenie..

Wskaz w każdej grupie wyraz, który nie pasuje do pozostałych.

Betűtípusok .. chorągiewka · chmura · choinki · chleb - chory · chętny · chytry · chomik - chata · chór · chwalić · chustka - chłopiec · chaber· chmiel · chrzan - 2.Wyrazy z ch pos 1. zadanie 1 i 2 +0 pkt.. Czasowniki.. Skorzystaj z rysunkowych podpowiedzi.Zadanie: który wyraz nie pasuje do Rozwiązanie:do pozostałych wyrazów nie pasuje wyraz gt radosny wyrazy afryka, order, imieniny to rzeczowniki wyraz radosny to przymiotnik .. z posrud wyraz ów z gwary młodziezowej wypisz zdrobnienia i zgrubienia Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: .W każdej grupie wyrazów skreślony ten wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. Czasownik stoi tu na pierwszym miejscu, bo jak wiemy, bez niego formalnie nie możemy nazwać wypowiedzi zdaniem.. Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. Ułóż 6 zdań opisujących zdjęcie.. Jan, który cieszył się istnieniem,.Play this game to review Fun.. a) Kraków b) bóbr c) bawół d) sokół 2) Który wyraz nie pasuje do pozostałych ze względu na zasadę ortograficzną?. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania W każdej grupie wyrazów znajdź jeden który nie pasuje do pozostałych.Ski: die Skibrille-der Schläger- die Skistöcke-der Skianzug Fußball: der Ball-die Sporthose-der Fußballschuh-der Schutzhelm… poniżej.. Test rozwiązano 4160 razy..

Następnie w każdej grupie zaznacz wyraz, który nie pasuje do pozostałych.

dinozaur archeolog ziemia niedostępna, bada odkryli poszukują odkrywca ,wysoka stary wymarłe ślady.. Ładuj więcej + Poprzednie Następne .Który wyraz nie pasuje do pozostałych?. Wskaż wyraz niepasujący do pozostałych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt