Sprawdzian ze znajomości lektury o psie który jeździł koleją

Pobierz

Odszukaj w tekście literackim w podr.. Podkreśl właściwe odpowiedzi: 1.. Gdzie i kiedy toczy się akcja tego opowiadania?lampo - o psie, ktÓry jeŹdziŁ kolejĄ - karty pracy; oŚ liczbowa - do uzupeŁnienia; szeŚcian; ŚwiĄteczny kalendarz rodzinny; dzieŃ dziadka; dzieŃ babci; znajdŹ literki; obieg wody w przyrodzie; doskonalenie umiejĘtnoŚci rytmicznego czytania tekstu; legenda mapy; dwuznak ch - karty pracy; nauka czytania, zwierzĘta, pojedyncze .8.06.2020.. Autorem książki "O psie, który jeździł koleją" jest: a. Tomasz Pisarski b. Piotr Romanowski c. Roman Pisarski d. Roman Pisak 2.O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Advanced search.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. Na początek, sprawdźcie swoją wiedzę ze znajomości lektury rozwiązując test poniżej.. Brakuje odpowiedzi.. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q.. Plan wydarzeń "O psie, który jeździł koleją"- R. Pisarskiego Połącz w pary.. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. Czytanie ze zrozumieniem online worksheet for 1-3.. O psie który jeździł koleją.o psie który jeżdżił koleją - lektura szkolna - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego..

Test ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją".

Czy utwór jest oparty na faktach?O psie, który jeździł koleją.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Samodzielnie odpowiedz na pytania, a następnie sprawdź swoje odpowiedzi.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q. we Włoszech.. zadania sprawdzające ?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to:Test ze znajomości lektury O psie, który jeździł koleją Beata Maciąg // Biblioteka w Szkole 2020, nr 1, s. 30 >>> Plastusiowy pamiętnik , Maria Kownacka Książka28 Test sprawdzajacy rozumienie lektury Roman Pisarski O psie, ktory jezdzil koleja" Podkresl wlasciwe odpowiedzi:Play this game to review Other.. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. O psie, który jeździł koleją Biblioteka SP Kowalewo Teleturniej.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. 3.Jakiej rasy był pies?. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".26 Questions Show answers.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: · Anglia.. (14 KB) Pobierz..

0%test ze znajomości lektury O psie, który jeździł koleją.docx.

Pobrań.. ZADANIE 1.. Zapiszcie w zeszycie do j.polskiego temat.. U. gory znajdziesz quiz O psie ktory jezdzil koleja.O psie ktory jezdzil koleja - przetestuj swoja wiedze.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: Praca na ocenę: Rozwiąż w zeszycie test ze znajomości lektury: Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją" Wybierz właściwe odpowiedzi: 1.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: A. Włochy.. Średnia ocena.. Część 1.. Podkreśl właściwe odpowiedzi.. Jak dobrze pamiętasz treść książki O psie, który jeździł koleją?. 1.Gdzie zawiadowca stacji znalazł psa?. Rozwiąż test Powiązane z testem z O psie, który jeździł koleją2.. Data publikacji.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę.. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies..

Przewiń.test ze znajomości lektury - O psie, który jeździł koleją.docx.

Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. wg Iwonarutkowska0.Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. W jakiej miejscowości .W przypadku książki O psie, który jeździł koleją test znajomości lektury z pewnością będzie obejmował pytania dotyczące poszczególnych perypetii odważnego psa, łącznie z kłopotami, które go spotykają, i niespodziewaną sławą.. Lampo trafia przecież nawet na łamy gazety, a uciec mu się udaje również… z wyspy, gdzie .Ćwiczenia: O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: a) Polska; b) Włochy; c) Anglia.Temat dnia: Omawiamy lekturę R.Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją".. 4.Jak miały na imię dzieci zawiadowcy stacji?Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Rozpocznij test.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. (14 KB) Pobierz.. Autor zapewnia nas, ze opowie nam historie o.Wykonaj teraz test ze znajomości lektury..

2.Test wiedzy na temat lektury O psie, który jeździł koleją.

wg Elamankiewicz.. B. Polska.. Następnie, przepiszcie je do zeszytu pod planem wydarzeń.Katarzyna Kreft-Szumilas.. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q.. Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Pod tematem zapiszcie metryczkę lektury.. ………………………………………………………………………….. 2.Jakie imię otrzymał pies?. Ułóżcie wydarzenia z książki w odpowiedniej kolejności.. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q.. Co wiemy o Włoszech?Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją" Imię i nazwisko klasa Podkreśl właściwe O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta - Merlin.pl O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta Zawłocka.. rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.Postacie z lektury "O psie, który jeździł koleją" Wisielec.. Historia opowiedziana w utworze jest: · zdarzyła się naprawdę.O psie, który jeździł koleją - Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt