Co robiłeś wczoraj wieczorem po angielsku

Pobierz

Jem śniadanie, myję zęby i się ubieram.. Tłumaczenie: Wstaję o 7.. Więc mogę powiedzieć " Wczoraj kwitłem.". - Past Continuous: Was I working?Temat przeniesiony do archwium.. kategoria: Nauka języka angielskiego / forum: Pomoc językowa.. Względnie, mogę powiedzieć " Wczoraj kwitnąłem.". - pojechali na zakupy.. Następnie proszę powiedzieć, jak dzielą się .. wczoraj do klasówki z angielskiego.. przysłówek.. Treść zadania.. Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku: ( Zacznij od Hi.lub Dear.. Wieczorem spotkałem się z przyjaciółmi: graliśmy w karty lub oglądaliśmy .Natalia1701.. Jeżeli w grupie jest 100 kobiet i 1 mężczyzna używamy rodzaju .Koniec, kropka.. Wczoraj ktoś zaapelował o wprowadzenie w Szwecji uprzedniego powiadomienia.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Co robiłeś wczoraj?. Mężczyzna zmienia rodzaj gramatyczny grupy!. 07 cze 2004.. Czasami jest możliwe przetłumaczenia zdań w inny sposób.. Użyj wyrażeń z ramki.. Zadanie jest zamknięte.. Witam.. Jestem w domu o 16.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. Pierwszy akapit: -Zacznij od zwrotu powitalnego -Opisz,co robiłaś w sobotę.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WCZORAJ WIECZOREM , CO" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego..

Co robiłeś kiedy wysłałem Ci smsa?.

Proszę uporządkować wyrazy z ramki według rodzaju gramatycznego.. 2) szyk zdania pytającego: piękna sprawa, ponieważ kolejność wyrazów w pytaniu jest niemalże taka sama jak w twierdzeniu, ale z tą różnicą, że zamieniamy miejscami operator z osobą.. Tagalski Bengalski Wietnamski Malajski Tajski Koreański Japoński Hinduski Turecki.Jak napisac po angielsku: Wczoraj o 8 wieczorem ściągałem film z internetu nielegalnie.. lubiłem lubiłam Uwaga!. Następnie idę do szkoły.. Tłumaczenia na stronie są tylko przykładowymi odpowiedziami.. rzeczownik.. Około szesnastej godziny jedliśmy razem obiad.. Musze napisać zadanie co robiłem wczoraj w czasie przeszłym oczywiscie, moze mi to ktos przetlumaczyć.. Autor: Justynka100 Dodano: 28.11.2012 (20:11) Napisz 5 zdań czego nigdy nie robiłeś,użyj czasu Present perfekt (po angielsku) Zgłoś nadużycie.. 4.Co twoja siostra robiła w zeszłym miesiącu?. Zobaczcie, jak nasze zdania wyglądają jako pytania: - Present Continuous: Am I working?. Pozostałe tłumaczenia.. Question from @Wks80 - Liceum/Technikum - Język angielskiMusze Napisac Po Angielsku Opis Budynku Ma Sie Tam Znajdowac Nazwa Z czego Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: BajTa 21.4.2010 (18:28) napisz 5 zdań o swoich planach.. W Polsce nie hoduje sie bananów..

(Była szósta wieczorem.)

odpowiedział (a) 18.10.2011 o 21:31.. W międzyczasie ja zrobiłam pracę domową i uczyłam się do szkoły.. TŁUMACZENIE: Nie robiłam nic specjalnego w zeszły weekend.. Wieczorem oglądam telewizję albo czytam książkę.Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "LIMUZYNĘ WCZORAJ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. (ale z .Tłumaczenia w kontekście hasła "Co robiłeś" z polskiego na angielski od Reverso Context: co tam robiłeś, co ty robiłeś, co ty tam robiłeś1.Co robiłeś wczoraj wieczorem?. Zastanawiałem się co robisz dziś wieczorem.Then I go to school.. Wtedy jem obiad i robię zadania domowe.. przed nocą, wieczorem.Ćwiczenie Przetłumacz w pamięci lub na kartce zdania poniżej.. Siedziałam w domu, słuchałam trochę muzyki i oglądałam telewizję.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. - poszliśmy do kina.. Aby sprawdzić swoje odpowiedzi kliknij na pole z trzema znakami zapytania.. Wykąpałem sie, ubrałem i pojechałem do szkoły.wieczorem.. UWAGA!. Czy pamiętasz?. "Używa zwrotów zarówno uroczych, jak i zabawnych: "wczoraj z wieczora"" zamiast wczoraj wieczorem, na przykład.". I was crying.. do misiak9191: widac ze wzielas z translatora, bo masz mnostwo bledow..

Powiedz, co robisz dziś wieczorem?

Teraz musimy obejść cały teren i sprawdzić, czy ktoś nie widział jakiejś osoby wychodzącej wczoraj wieczorem od Rivesta.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Gimnazjum » Język angielski.. W wieczorem wyszłam na dwór, aby spotkać z moimi przyjaciółkami.o 5, wczoraj wieczorem, etc. (sprecyzowany moment w przeszłości) We were playing tennis yesterday at 5. wczoraj o 5 graliśmy w tenisa.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.4 zdania o tym co robiłeś wczoraj po angielsku ^_^.. -Zakończenie.. Drugi akapit: -Opisz co robiłaś w niedzielę.. 3.Co twoi rodzice robili w zeszły piątek?. Jeśli chcesz chodzić po górach, potrzebujesz odpowiednich butów.. Question from @Małami8 - Gimnazjum - Język angielskiUcz się słówek online!. Pytania szczegółowe tworzy się, dodając na początek odpowiedni zaimek pytajny.yesterday {rzecz.}. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. To tylko niecale 15 zdan : Jak zwykle rano wstałem o godzinie 6.. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. Pytania ogólne tworzy się poprzez inwersję, przestawiając czasownik posiłkowy had na początek zdania.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: tulipann4 22.4.2010 (16:47)Żeby cię zapytać, czy wczoraj wieczorem wychodziłem z domu..

Zatem Pam co robisz dziś wieczorem?

about 10 years ago Języki obce Liceum / technikum..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt