Wyniki konkursu fotograficznego national geographic

Pobierz

Temat miesiąca; Newsy.. Z ponad 500 zdjęć, opublikowanych na Instagramie, wybrano 3 najlepsze.. Zwycięskie fotografie trafiły do październikowegoRafał Korban, Wodospad Znamy zwycięzców Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic!Znamy zwycięzców.. 4 sierpnia 2016.. Może ktoś wie, jakimi kryteriami kierowali się jurorzy 6 edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska przy wyborze1 day agoTrudy podróży zrekompensują niezwykłe wydarzenia i miejsca, które odwiedzimy.. Tylko nie mów, że .Paweł Młodkowski został laureatem Grand Prix 4. edycji WKF, a dziś, po licznych wystawach, publikacjach na łamach National Geographic i innych magazynów sam został jurorem tego konkursu.. Podium przedstawia się następująco: 1 MIEJSCE Arkadiusz Dalak 2 MIEJSCE Krystian Kłysewicz 3 MIEJSCE Agata Boguszewska2 days agoPrezentujemy prace nagrodzone w 8. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska.. Wszyscy laureaci swoje nagrody odebrali podczas wielkiej gali WKF.Oct 21, 2021Oto laureaci 8.. Qualcomm zawiązuje współpracę z Sony - przygotujcie się na skok jakościowy aparatów w smartfonach .Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska już od ponad dekady budzi emocje wśród miłośników fotografii.. Prace można było nadsyłać do pięciu kategorii: Ludzie, Zwierzęta, Krajobraz, Fotoreportaż i "Złap ten moment w Polsce".> nagrodzonych prac?.

Jury ...Znamy już wyniki 7.

13. edycja Wielkiego Konkursu Fotograficznego za nami!. Zdobywcą Grand Prix został Arkadiusz Makowski, autor zdjęcia "Elvis".. Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali Finałowej, 30 września 2010 r. w Teatrze Capitol w Warszawie.Wyniki Konkursu fotograficznego National Geographic Piotr Trybalski 05/10/2009 To już 5. edycja konkursu, w 10. urodziny polskiego wydania National Geographic.. Grand Prix zdobył Michał Jastrzębski .Konkurs "GÓRY BEZ GRANIC", organizowany przez National Geographic Polska wspólnie z Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną, został rozstrzygnięty.. Jury dokonuje oceny po zakończeniu okresu trwania Konkursu, we wszystkich kategoriach, biorącWyniki Konkursu Fotograficznego NG .. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska.. Brawura i bycie na topie, wzloty, fanfary, klepanie po ramieniu - po co to?30.09.2010 M. Liczbarski Udostępnij: W 6. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska jury oceniło ponad 48 tysięcy zdjęć.. Obiektywy .. Głuchy, ślepy, naćpany, chory świat kończył się gdzieś w międzyczasie.. Ja jako¶ tego nie potrafię zrozumieć :(--------------------A możesz tak konkretniej?. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i obejrzenia w galerii foto nagrodzonych zdjęć.. Męski konkurs piękności pustynnych nomadów to niezwykłe doświadczenie, które najłatwiej zobaczyć właśnie w Czadzie.Wyniki konkursu na logo obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej; Reklama; Newsletter; O nas; Zgłoś konkurs; Kontakt; Zakończone 12..

Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III-A VC RXD - uniwersalny zoom wkracza do systemu Fujifilm X ...TodayZnamy wyniki 8.

Czy to jeszcze miejsce dla fotografów?. Edycja Konkursu Fotograficznego National Geographic.. Wielkiego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez National Geographic Polska.. Oceniono ponad 48 tysięcy zdjęć.. Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach tematycznych: Krajobraz, Zwierzęta, Ludzie, Fotoreportaż oraz kategorii .. Lareatką Grand Prix została Izabela Perez Harriette.. Znamy zwycięzców.. Wielkiego Konkursu Fotograficznego.. Niesłabnące zainteresowanie uczestników i jeszcze wyższy poziom zgłaszanych prac - tak można podsumować 13. edycję Wielkiego Konkursu Fotograficznego.. Co dokładnie Ci się nie podoba?. Branża .. "W centrum niczego.. Arkadiusz Makowski : Elvis.. Jestem pewna, że również w tym roku znajdziemy wielu zdolnych fotografów, a ich zdjęcia zmuszą nas wszystkich do zatrzymania się i refleksji.4.10.. Wszystkie zdjęcia nadesłane do Konkursu podlegają ocenie Jury powołanego przez Organizatora.. Branża .. Gerewol to jedna z najbardziej spektakularnych ceremonii w Afryce i jedyna w swoim rodzaju.. Jury 5. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska obradowało 7 września i po raz kolejny oceniało zdjęcia nadesłane przez uczestników.. Zwycięskie fotografie trafiły do październikowego National Geographic Polska..

Na zwycięzców Konkursu czekają atrakcyjne nagrody, oraz publikacja zdjęć na łamach polskiej edycji magazynu National Geographic.Znamy już wyniki 6.

Estrada, światła i orgia barw, czyli nie zostało nic.. Jedenasty Wielki Konkurs Fotograficzny magazynu National Geographic Polska za nami!. Tylko do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 35 tysięcy zdjęć.. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska.. Fotografujący mogli wysyłać zdjęcia w kategoriach: Krajobraz, Ludzie, Zwierzęta, Adventure, Fotoreportaż i sponsorowanej - Pejzaż polski.Razem z naszymi partnerami przechowujemy na urządzeniu informacje, takie jak pliki cookie, i uzyskujemy do nich dostęp, a także przetwarzamy dane osobowe, takie jak niepowtarzalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, w celu zapewniania spersonalizowanych reklam i treści, pomiaru reklam i treści oraz zbierania opinii odbiorców, a także rozwijania i .Jury wyłoniło laureatów 6. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska.. W tym roku jury główną nagrodę, czyli Grand Prix przyznało Monice Strzeleckiej za fotoreportaż 3.. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronach do końca listopada 2021 5.. Instagram testuje pełnoekranowy feed..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt