Na przykład skrót krzyżówka

Pobierz

taśma.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "skrót od: na przykład, czytany jako całe wyrażenie" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.. Słownik skrótów i skrótowców pod redakcją Jerzego Podrackiego podaje, że skracając wyrazy dwu- lub wielowyrazowe, w których każdy kolejny wyraz rozpoczyna się spółgłoską, kropka powinna się pojawić dopiero na końcu, tak jak w tym przypadku.. UWAGA: Bywa, że dylematem jest stawianie dodatkowego dwukropka po skrócie np., po .skrót: na przykład "mgr" skrót: na przykład inicjał: skrót: na przykład PCK: skrót: na przykład PRL: skrót: nazwa skrótowa, skrótowiec: skrót: niejeden na pulpicie: skrót: notatki: skrót: np. skrót: np. na przełaj: skrót: np. nr: skrót: opuszczenie części tekstu: skrót: opuszczenie jakiejś partii tekstu w celu uczynienia go krótszym: skrót: pierworys: skrótPodaj odpowiedź na proste pytanie "Na przykład skrót".. droga na przełaj.. NP = Na przykład bllvck odpowiedział(a) 04.03.2017 o 11:15: W polskim to jest na przykład ale w angielskim tez jest taki skrót i to znaczy no problem .Skróty to skrócone pojedyncze wyrazy pospolite i wyrażenia zapisane małymi literami - np. prof. (profesor), ob.. Pytania .. Hasło krzyżówkowe "skrót od "na przykład"" w leksykonie krzyżówkowym.. (obywatel), dyr. (dyrektor), st. insp.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie, rozbudujemy słownik haseł .skrót..

na przykład dog.

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-02-08 17:58:50Hasło krzyżówkowe "skrót od: na przykład, czytany jako całe wyrażenie" w leksykonie szaradzisty.. Wyjście spoza formantów aplikacji Pulpit zdalny do formantu w programie hosta (na przykład przycisku lub pola tekstowego).. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.na przykład gong ★★★ NOSIDŁO: na przykład koromysło ★★★ POBICIE: na przykład rekordu świata ★★ ORNAMENT: na przykład arabeska ★★★ mariola1958: ORATORIUM: Rubika "Tryptyk Świętokrzyski" ★★★ dzejdi: MORATORIUM: przedłużony "Tryptyk Świętokrzyski" ★★★★★ dzejdi: NAŚLADOWCA: bierze z kogoś przykład ★★★ irbisp: MORDOKLEJKA: na przykład toffi ★★★ ballandars: ZMIERZCHNICAna przykład gwasz ★★★ mariola1958: MAFIA: na przykład Camorra ★★ mariola1958: CHMURA: na przykład stratus ★★★ DZIEŁO: na przykład przekład ★★★★ dusia_str: IDIOFON: na przykład gong ★★★ NOSIDŁO: na przykład koromysło ★★★ POBICIE: na przykład rekordu świata ★★ ORNAMENT: na przykład arabeska ★★★ mariola1958: NAŚLADOWCA: bierze z kogoś przykład ★★★ irbisp: MORDOKLEJKA: na przykład toffi ★★★ ballandarsSkrót przydatny, gdy formanty aplikacji Pulpit zdalny są osadzone w innym programie (hosta).. j.w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać ..

na przykład walc.

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opisy do hasła: demolud; skrót;Jun 18, 2020Sep 6, 2021Krzyżówki (1335) Śpiew (45632) Manga i Anime (165074) .. Co znaczy ten angielski skrót,,np''?. PKO lub ONZ.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "skrót od "na przykład"" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. Szukaj; Dodaj hasło; Najczęściej szukane; .. skrót: na przykład PCK: alken: na przykład eten: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Hasło "na przykład PRL" posiada 2 definicje krzyżówkowe w słowniku.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Spotkałam się z nim na twitterze i często jest przy nim tytuł i autor piosenki.. (starszy inspektor), nr (numer), lek.. skrót.na przykład archaik ★★★ GREK: na przykład Zorba ★★★ HIOB: biblijny przykład cierpienia ★★★ OKAZ: najlepszy przykład, wcielenie ★★★ mariola1958: PŁYW: na przykład odpływ ★★★ STAN: na przykład podgorączkowy ★★ mariola1958: TRYB: na przykład oznajmujący ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ FARBA: na przykład gwasz ★★★ mariola1958: MAFIA: na przykład Camorra ★★ mariola1958: CHMURA: na przykład stratusKrzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą..

na przykład miedź.

Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "skrót od: na przykład, czytany jako całe wyrażenie" możesz dodać je za pomocą .na przykład Camorra: skrót: na przykład PCK: tlenek: na przykład czad: potrawa: na przykład bigos: mszak: na przykład mech: przekaz: na przykład satelitarny: kwiat: .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Określenie hasła.. skrót.. w sztukach plastycznych zmniejszenie postaci lub jej części.. Skrótowce to skrócone wielowyrazowe nazwy instytucji, organizacji i urzędów.. (lekarz medycyny).. Krzyżówki (1335) Śpiew (45641) Manga i Anime (165100) Robótki Ręczne i Rękodzielnictwo (17712) Rysunek i Malarstwo (43973) Sztuki Cyrkowe (611)Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: LEKKI SKOK W GÓRĘ, NA PRZYKŁAD W TAŃCU LUB ZE SZCZĘŚCIA Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.Zobacz też inne ha­sła do krzy­żó­wek po­do­bne kon­teks­to­wo do szu­ka­ne­go przez Cie­bie opisu: "SZABLON, USTALONY WZÓR, NP.SCHEMAT MYŚLOWY".Zna­leź­liśmy ich w su­mie: 207Feb 8, 2022 Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "skrót od "na przykład"" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Poprawnie utworzony skrót od na przykład to: np. Ctrl + Alt + strzałka w lewo..

na przykład PCK.

WYRAŹNIE NAPISAŁAM W WYJAŚNIENIU PYTANIA!. skrót.. Skrót przydatny, gdy formanty aplikacji Pulpit zdalny są osadzone w innym programie (hosta).na przykład archaik ★★★ GREK: na przykład Zorba ★★★ HIOB: biblijny przykład cierpienia ★★★ LOŻA: masońska lub prasowa ★ PŁYW: na przykład odpływ ★★★ STAN: na przykład podgorączkowy ★★ mariola1958: TRYB: na przykład oznajmujący ★★★ WZÓR: przykład do naśladowania ★★★ AGAPA: biesiada masońska ★★★★ mariola1958: AGAPE: biesiada masońska ★★★★ mariola1958: FARBA: na przykład gwasz ★★★ mariola1958: CHMURACo oznacza skrót "#np"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt