Opowieść wigilijna pdf test

Pobierz

Drugi duch zaprowadzil Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grob.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej Opowieść wigilijna - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Opowieści wigilijnej.. 4.Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpg.. Euzebiusz Screwit Ebenezer Scroog`e Ebenezer Crachit 2.O której rocznicy śmierci Jakuba Marleya dowiadujemy się w książce?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. cz.2 Powtórzenie do egzaminu z języka polskiego cz.3 Lektury do egzaminu Klasa 7 Opowieść wigilijna i Dziady cz.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść wigilijnajako powieść współczesna.. Czytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. 192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Skryty, samowystarczalny i samotny jak ostryga..

Quizy Os. ... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Pobierz plik test_z_lektury_wigilijna_opowieść już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.. Podaj swoje imię: Jak nazywał się główny bohater?. kamienia wsparta na 4 glazach b) olbrzymia plyta z czarnego kamienia wspatra na 2 glazach c) olbrzymia plyta z szarego kamienia wsparta na 2 glazach.. ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści ze względu na czas wydarzeń.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Oct 6, 2021Opowieść wigilijna (fragmenty) Ależ kutwa był z tego Scrooge'a!. Dickensa "Opowieść wigilijna" Test wg Spgarnier10 Opowieść Wigilijna Połącz w pary wg Mastalska opowieść wigilijna Sortowanie według grup wg Tamten Klasa 7 Polski Opowieść wigilijna Połącz w pary wg Zgzgzgzg Klasa 7 Polski OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Koło fortuny wg Malskw9 Klasa 7 Klasa 8 PolskiPlik Opowieść wigilijna sprawdz swoją wiedzę.pdf na koncie użytkownika olaaab • folder Lektury - karty pracy + testy • Data dodania: 20 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!.

Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura.

a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych.Opowieść wigilijna Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Szukaj.. I jak innych umiał przycisnąć, wyżąć, przydusić, chwycić za gardło, oskubać - stary, chciwy grzesznik!. Ewentualny brak stron lub inne usterki zgłoś nauczycielowi.. Materiał pobrano już 753 razy!. POWODZENIA.. Skomentuj.. Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 577720 razy.. Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazal mu wlasne dziecinstwo 2.Utwor "Opowiesc wigilijna" powstal w roku: : 2.. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w. .. Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Trescia opowiesci jest przygoda glownego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .a) olbrzymia plyta z szarego.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Dickens: Opowiesc wigilijna Rozdzial l Duch Marleya Zaczelo sie od tego, Se Marley umarl.. Zawiera wszystkie powyższe pytania..

Bohaterem drugoplanowym;Klasowka.onet.plOpowiesc wigilijna test z tresci.

Wanisz 5 lat temu.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Lektury Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. a) W Londynie b) W Pradze c) We Francji d) W Moskwie 4) Jakich świąt nienawidził główny bohater?Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.. 7 1 4 Marley nadal żyłJul 28, 2020"OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Quiz Opowieść wigilijna - Test 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. Twardy i ostry jak krzemień, z którego żadna stal nie skrzesała nigdy szczodrobliwego ognia.. Test: Dywizjon 303"Opowiesc Wigilijna" - test Sprawdz swoja.wigilijna" Karola Dickensa.. Nad.Egzamin ósmoklasisty Język polski DATA: 15 kwietnia 2019 r. G : 9:00 CZAS PRACY: 120 minut Czas pracy może być przedłużony Instrukcja dla ucznia 1.. (jej autor także żył w XIX w.. Część 3.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Scrooge także go podpisał, a nazwisko Scrooge'a miało poważny walor¹ na giełdzie zawsze, cokolwiek by podpisał.następnie uzupełnić ćwiczenia z Zeszytu ćwiczeń, str. 110 - 112 Materiały z języka polskiego dla uczniów kl. VIII do samokształcenia: Język polski kl.VIII powtórka do egzaminu Powtarzamy do egzaminu z języka polskiego!.

Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Opowieść wigilijna.

"Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Opowieść wigilijnamiała piorunujące działanie.Apr 13, 2021Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Rozdajemy uczniom kartę pracy, którą następnie wypełniają.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".. 1.Jak nazywa się i jak ma na imię główny bohater lektury?. Przez cały dzień nie widziało się słońca.Test ze znajomości lektury Ch.. Zegary wybiły dopiero trzecią, a już było ciemno.. Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 36 stronach są wydrukowane 24 zadania.. Część 2.. Marceloli 5 lat temu 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 42 Skomentuj 89 Super!. Dzień był przejmująco mroźny.. Młody Dickens tak jak młody Scrooge jedyną pociechę znajdował wtedy w książkach.. 12.Pobierz plik opowieść_wigilijna_sprawdzian już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. "Pewne samotne dziecko, chłopiec zapo- mniany przez swoich opiekunów" - to autoportret pisarza, który w wieku 12 lat otarł się o półsieroctwo (ojciec poszedł do więzienia za długi) i trafił do fabryki pasty do butów.. Przetestuj swoja wiedze.Charles.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika .Opowiesc wigilijna; Opowiesc wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania.. Przekonaj się sam!. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?. 2.Pewnego razu - było to właśnie w wigilię Bożego Narodzenia - stary Scrooge siedział w kantorze i pracował.. Część 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt