Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło hobbit

Pobierz

8.kształt drzwi prowadzących do nory bagginsa.. Podręcznik cz. 2Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło.Następnie uzupełnij tekst.. Przykład: gdy poszukujesz 6-literowego słowa, w którym druga litera to "i", trzecia to "u", a ostatnią jest "o" to wpisz ".iu.o" wzorzec hasła:Rozwiaz krzyzowkę słowotwórcza, a następnie odczytaj hasło POZIOMO PIONOWO a ten ktory zwyciezy 5. ten, który uprawia spon 1 taki, który cechuje się sila 2. to, ze sie jest uczowym 7 to ze sie trenuje 8 taki, który budzi sympatie 3. najbardziej trudny 6. wiecej niż dobry 9 ten, który bierze udział w olimpiadzie 10. efekt tego, ze się cwiczyRozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło.. Imię czarodzieja, który towarzyszył krasnoludom i Bilbowi.. (2), czternastu - tylu krasnoludów odwiedziło hobbita.. Szkoła branżowa I stopnia.. Magiczny przedmiot który sprawiał że bilbo stawał się niewidzialny 2.. Istoty, które przed świtem wracają pod ziemię, aby nie zamienić się w skałę.. 5.mieszkał w niej bilbo baggins.. 1.Nazwisko kolegi z ławki Cisowskiego.. Trolle Pytania: 1.. Trapez, którego kąty przy podstawach mają równe miary to trapez RÓWNORAMIENNY.. 6.otóż musze zrobić krzyżówkę o hobbicie i zostały mi litery : W, L, K, W, Y, W, M, A, Ł, G, H, T, i bez haseł : pierścień, elfy, gandalf, puszcza, thorin, pagórek, naszyjnik, zielono, tolkien, powrotem, bilbo, baggins, william, smaug..

1 2 3 4 5Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło.

Państwo z największą liczbą ludności.. 3.Uczeń,któremu zginęło pióro.. Region Polski leżący u podnóża Tatr.. 3) Chorobotwórcze organizmy niewidoczne "gołym" okiem.. 5.Uczeń niespodziewanie wywołany do odpowiedzi na lekcji historii.. Narysuj hasło krzyżówki.. 2) Mieszanina gazów warunkująca życie na Ziemi.. Czworokąt mają Odpowiedź na zadanie z Ciekawi Świata 5.. Imię czarodzieja, który towarzyszył krasnoludom i Bilbowi.. Ich pogromcą był miecz zwany Orkristem.. Państwo europejskie, Bośnia i …Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło z Narnii 1.Najmłodsza z rodzeństwa 2.Prawdziwy władca Narnii 3.Pora roku w Narnii za panowania białej czarownicy 4.z kurierem Opowieści z Narnii.. Pamiętaj, aby dwuznaki wpisywać w jedno okienko.. Stolicą tego państwa jest Madryt.. 6.część ciała hobbita wypięta do przodu.. Magiczny przedmiot który sprawiał że bilbo stawał się niewidzialny 2.. Jeśli czegoś nie wiesz, Przypomnij sobie jeszcze raz treść lektury "Opowieści z Narnii.Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło: 1. dla rodziców syn i córka to … 2. mąż Babci 3. siostra mamy 4. brat mamy 5. brat i siostraRozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło.. 4.Właściciele dworku szlacheckiego.. Najgrubszy z krasnoludów.. Imię czarodzieja, który towarzyszył krasnoludom i Bilbowi.. 1.imię ojca bilba bagginsa.. 7.były nimi wyłożone podłogi w norze bagginsa..

Rozwiąż krzyżówkę i hasło odczytaj.

7.Wyszukiwarka haseł i odpowiedzi do krzyżówek Dzięki wyszukiwarce zamieszczonej na górze strony znajdziesz rozwiązanie prawie na każde zapytanie.. Magiczny przedmiot który sprawiał że bilbo stawał się niewidzialny 2. i prosze jeszczedo tych hasel pytania z gory dzieki 1 ocena | na tak 100% 1 01.. 9.bagginsowie żyli w jego okolicy od …pierścień - magiczny przedmiot, który sprawiał, że bilbo stawał się niewidzialny.. Przejeżdżanie obok stojących pojazdów.. 2.ulubiony kolor ubrań hobbitów.. Zmiana kierunku jazdy na przeciwny niż dotychczas.. Poruszanie się szybciej niż inne pojazdy jadące w tym samym kierunku.. Kraj w którym mieszkał Bilbo 2.nora - mieszkał w niej bilbo., belladonna - imię matki bilbo bagginsa., elfy - wędrowcy wydostali się z pałacu ich króla w beczkach., gnomy - inna nazwa efów., smaug - zabił go bard strzałem pod lewą pierś., arycklejnot - niezwykle potężny kamień, który kiedyś odnaleziono w sercu samotnej góry., wargowie - wilcze plemię zyjące na skraju …rozwiąż krzyżówké i odczytaj hasło 1.. Tylu krasnoludów odwiedziło hobbita.. 6.Kwiat,do którego Adaś porównał oczy Wandzi.. Ich pogromcą był miecz zwany Orkristem.. 3.imię matki bilba bagginsa.. Pierwiastek potrzebny organizmom żywym do oddychania.Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło..

Tylu krasnoludów odwiedziło hobbita.

Państwo nad brzegiem Adriatyku, chętnie odwiedzane przez turystów.. 5) Gwiazda ogrzewająca Ziemię.Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło 1.. 7.Dobrotliwy ksiądz,który udzielił schronienia Francuzowi.. 4) Zbiornik wody słodkiej.. (3), gobliny - ich pogromcą był miecz zwany orkistrem.. Wystarczy w pole definicja przepisać definicję z krzyżówki a system znajdzie rozwiązanie, które zwróci w postaci pasujących haseł.wyszukiwarka haseł krzyżówkowych Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie słowa, dla którego znamy tylko kilka liter.. 13 pkt za rozwiązanie + 7 pkt za najlepsze rozwiązanie - 28.2.2018 (10:03) - przydatność: 70% - głosów: 151 Odpowiedzi najlepsza odpowiedź 28.2.2018 (11:14) 1.. Istoty, które przed świtem wracają pod ziemię, aby nie zamienić się w skałę.. Poziomo.. Krzyżówkę należy rozwiązać w następujący sposób: 1.. Zmiana kierunku jazdy.. 6.Błagam o krzyżówkę, której hasłem głównym jest ,,Hobbit" (książka nie film) z pytaniami ?. Istoty, które przed świtem wracają pod ziemię, aby nie zamienić się w skałę.. Ich pogromcą był miecz zwany Orkristem.. (6), gandalf - imię czarodzieja, który towarzyszył krasnoludom i …Rozwiąż krzyżówké i odczytaj hasło 1.. Tylu krasnoludów odwiedziło hobbita.. 1) Przyrząd służący do określania kierunków w terenie..

Reforma 2019Rozwiąż wiosenną krzyżówkę i odczytaj hasło.

(1), trolle - istoty, które przed świtem wracają pod ziemię, aby nie zamienić się w skałę.. Oczyszczają powietrze na naszej planecie, chronią przed palącym słońcem, dają materiał na budowę domu i smaczne owoce.. Europejskie państwo w kształcie buta.. Wpisz hasło lub jego część zastępując kropką (lub spacją) dowolny znak.. 2.Imię pani Gąsowskiej.. Miecze 6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt