Dokończ w zeszycie dialog w sklepie odzieżowym

Pobierz

Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: dianusiek 4.5.2010 (17:14) przetłumacz błagam pomocy to na jutro!. :/ Zgłoś nadużycie.. Przepisz do zeszytu podane zwroty: VERKÄUFER (sprzedawca) - Czego Pan/Pani sobie życzy?Was wünschen Sie bitte?. Uzupełnij tekst przydawkami całość zapisz w zeszycie porównaj tekst przed zmianą i po niej.. Posty 1 445 Punkty reakcji 47 Wiek 27 Miasto TBG.. Gotowe rozwiązaniePosts Tagged: dialog w sklepie odzieżowym niemiecki.. Obietnice, propozycje, postanowienia.Feb 13, 2021I.. - W czym mogę pomóc?. Podoba się?. Czy jest na sprzedaż ?sciaga.f2y.org - ściągi dla wszystkich: Dialog w sklepie odzieżowym.Apr 8, 2022/ W sklepie odzieżowym.. I. Przypomnij sobie słownictwo ze str. 75.. Wyrażenia.. Odpowiedzi do zadań zapisz w zeszycie pod tematem.. Co sobie Pan/i życzy?. Zaisz podane wielkosci nie uzywajac rzecinka a 4,5 tys. zł b 13,5 tys. osób c 2,4 mln ton d 8,2 mln ton e 2,5 mld osób f 0,5 mld euro Answer.dialog w sklepie niemiecki - Junior explorer dialogi w sklepie wstęp - Dialogi w sklepie (I i II, s. 169 - "Z polskim w świat") - w sklepie - W SKLEPIE .. Autor edytował treść zadania 12.10.2010 (17:00), dodano Ale po niemiecku!. radeklis99 12.10.2010 (17:03) - Witam - mówi klientka - jaka śliczna sukienka !. (Dzień dobry Pani Braun!). wg Agnieszka9417)Ułóż dialog w sklepie odzieżowym, uwzględnij następujące informacje:-Kup bluzę w rozmiarze L-przymierz elegancką marynarkę-zapytaj o rozmiar mniejszą-zapłać i podziękuj daje najRozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych..

Co pani sądzi o tej kurtce?Dialog w sklepie odzieżowym.

Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. - Czego Pan/Pani potrzebuje?w zeszycie uzupelnij dialog w sklepie slowami z ramki.. Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. 26 Maj 2010 #1 Siemacie, napisałem krótki dialog na niemiecki.. Jesteś w sklepie odzieżowym, w którym masz za zadnie kupić coś do ubrania (np.sukienkę, trampki, itp).. Nie musisz rysować krzyżówki.Dialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki.. Komentarze do zadania.. Napisz temat w zeszycie: der 21.. Wykonaj zdjęcie ułożonego dialogu oraz odpowiedzi do zad.5/str.79.. Search in titleLiczba wyników dla zapytania 'niemiecki dialog w sklepie': 10000+ dialog w sklepie niemiecki Połącz w pary.. Przyłącz się do kursu i zacznij uczyć się na sunco.edu.pl/bohaterW sklepie odzieżowym.. .Napiszcie dialog w sklepie odzieżowym pomiędzy klientką a sprzedawczynią.. Jaki rozmiar?. Mamy grać scenki, więc nie jest jakiś rozbudowany.. Oct 11, 2021Dialog w sklepie odzieżowym poleca 85% 326 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze - Entschuldigen Sie, ich suche gute T-Shirt.. 4/107, czyli dokończ ten dialog, korzystając ze słownika na str. 114-115.. Junior explorer dialogi w sklepie wstęp Brakujące słowo .Proszę do 8.04 chętne osoby przesłać mi na maila lub messengera, dodatkowo, na ocenę, ułożone w kolejności i uzupełnione zdania tworzące dialog w sklepie odzieżowym..

... Dialog w sklepie - Niemiecki.

Bakczysaraj w nocy - Interpretacja - Adam Mickiewicz; Inny świat - Streszczenie - Gustaw Herling-Grudziński;Napisz krótki dialog w sklepie odzieżowym po angielsku .. Przeczytaj zdania 1-9 i wstaw w nie odpowiednie słowa.. (Nieznane słówka możecie przetłumaczyć ze słowniczka str 146-152 lub na Google tłumacz) Proszę wykonane zadania (zdjęcie lub skan z zeszytu) przesłać pod koniec tego tygodnia na mój adres email: W temacie wpiszcie: Zdziarzec kl.8 oraz imię i nazwisko .Dziś wykonaj kilka zadań w celu utrwalenia zagadnień wprowadzonych na poprzednich lekcjach.. jutro pójde w świat zad .Dialog w sklepie spożywczym po niemiecku.. Chciałbym/chciałabym najbardziej tą brązową kurtkę.. Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. Klasa 6; 27 maja 2022 16:38; Zarówno sprzedawcy jak i kupujący wykazali się profesjonalizmem i sporą wyobraźnią, a momentami było także bardzo .FRANCUSKI - DIALOG W SKLEPIE .. dni tygodnia po francusku godziny po francusku participe passe cześć po francusku kolory po francusku pogoda po francusku cytaty po francusku czasowniki francuskie .Przetłumacz dialog w sklepie odzieżowym na j. polski do zeszytu.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: lineczka 10.5.2010 (16:00) J. niemiecki - dialog Przedmiot: Język .Naucz się mówić po angielsku dzięki hybrydowej nauce na platformie e-learningowej..

Dialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki.

Liczba wyników dla zapytania 'dialogi w sklepie niemiecki': 10000+ dialog w sklepie niemiecki Połącz w pary.. Tekst pt.,, Pajączek na rowerze" opisz przeżycia Oli lub Łukasza (wybieram Ole) skorzystaj ze wskazówek oraz ćwiczeń 1-5 ze str.45-48 w zeszycie ćwiczeń.. 1 str.107, a następnie wykonaj w zeszycie ćw.. (Mogłabym Pani jakoś pomóc?). wg Agnieszka941.. Wzoruj się na dialogu w książce-zad.1/str.79.. Obejrzyj filmik i wypisz z niego do zeszytu co najmniej 6 rodzajów sklepów oraz nazwy towarów, które można w nich kupić.. Tak Nie Podobne teksty: 81% Niemiecki.Ułóż dialog w sklepie odzieżowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt