Śmieszne krótkie wierszyki

Pobierz

W kilku słowach zamykamy najważniejsze słowa, która rozbawią i wzruszą.. << Jedzie pociąg.. dodał: Misia.. Siedem, osiem, siedem, osiem, wciąż o kości tylko prosił.. Pięć i sześć, pięć i sześć, wcale lodów nie chciał jeść.. Autor: Nieznany.. -157 (498 głosów) Oceń: Skopiuj.. 0 (355 głosów) Oceń:May 8, 2021Śmieszne wierszyki Wąską ścieżką przez ogródek za.. krasnoludek Dokąd idziesz mój malutki Na melinę szukać wódki Koń go skopał byk go zj.. Konik człapie - człap, człap, człap.. Przesuń zdjęcie palcem fot.. Nikt biedaka nie pogrzebał Wiatr mu nawiał liści kupę spij biedaku ch.. ci w d.. Możesz też zobaczyć poważne życzenia na 50 urodziny.. W nagrodę dajesz wszystkim po stówie.. Poniżej znajdziecie gotowe życzenia na 50 urodziny.. Potrzebne Ci życzenia dla cioci na urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia albo jakąkolwiek inną okazję?. ŚMIESZNE ŻYCZENIA NA URODZINY.. Życzenia Urodzinowe: krótkie, śmieszne .7 days agoOct 7, 2021Krótkie życzenia urodzinowe to świetny pomysł, kiedy chcemy złożyć życzenia bliskim przyjaciołom czy rodzinie, ale także, kiedy chcemy pokazać dawnemu znajomemu, że wciąż o nim pamiętamy.. siedzisz bokiem, jesz pociesznie.. Więc idziemy na wycieczkę.. BY MOJE USTA NA TWOIM CIELE SZALAŁY Pora na dobranoc, bo juz ksiezyc swieci, dzieci spać juz idą, miś po flaszkę leci.. Poprzez łąki poprzez pola idzie sobie Ala, Ola A za nimi cała klasa Ciągnie Asa za K.O ty ku..

Śmieszne wierszyki.

pokaż no się Idzie pająk po futrynie dokąd idziesz sk.. Bo tam w kącie leży mucha Właśnie idę ją wy.. Przez ogródki i trawniki zap.. myszka Miki za nią Donald głośno sapie Czekaj k. ja cię złapię Idzie chrabąszcz po podłodze nie przepuści ni stonodze A jak spotka karalucha dodał: Monisia.. 1/9 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Następne.. Jedzie pociąg fu, fu, fu.. MOJE DŁONIE BĘDĄ CIE ROZPIESZCZAŁY I WSZYSTKIE CIUSZKI Z CIEBIE ŚCIĄGAŁY.. To Twoje 50 urodziny.. 3/9 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie.. Wystarczy kliknąć w wybrane życzenia, aby je skopiować.. -Jaki znak twój?. Dziewięć, dziesięć, dziewięć, dziesięć, kto z was.Jun 9, 2022May 26, 2021May 13, 2022Jun 13, 2022Mar 10, 2021May 23, 2022May 10, 2021Krótkie, śmieszne i oryginalne wierszyki - Crazyshop blog Życzenia dla cioci.. -Pijak mały.. A wąż syczy sss… Śmieszne wierszyki dla dzieciJun 14, 20212 days agoznacie jakieś śmieszne wierszyki ( krótkie ) 3 oceny | na tak 100%.pies ten dziwne miał maniery.. -Kto ty jesteś?. Dobre piwo jest jak halny Dobre piwo jest jak halny, wzmaga poped seksualny, nic niedziela tak kojaco, jak browarek na stojąco, tylko piwo chroni każdego, od zepsucia moralnego.. Bo masz taki śmieszny żart, Przez co wiele jesteś wart.. Już niedziela nastałaŚmieszne smsy i wierszyki Gdy Cię pierwszy raz ujrzałem, To ze śmiechu się tarzałem..

-Trzy browary>> Świetne wierszyki dla dzieci, kliknij!

w dobrym sercu, jasnej duszy.. Za tydzien, za trzy dostaniesz go ty!. Podobno Kobiety są jak kurczaki, najlepsze są piersi i uda :))) Sen proroczy rankiem miałem, więc opowiem ci go zaraz.. Następne.. W dniu urodzin dużo zdrowia i radości, sto lat życia i stu gości, wór pieniędzy może więcej, jak zamarzysz to tak będzie!. Chodzisz krzywo, mówisz śmiesznie.. I bierzemy buteleczkę….mało smutku, trudów, łez, niech się spełni to, co chcesz!. We śnie swoim myszkowałemAutor: Nieznany.. Zobacz kilka najzabawniejszych życzeń i wierszyków i znajdź idealny pomysł dla bliskiej osoby.Jun 23, 2021KRÓTKIE WIERSZYKI URODZINOWE.. Muszka brzęczy - bzy, bzy, bzy.. Woda z kranu kap, kap, kap.. Entliczek petliczek malutki wagliczek w kopercie sie schowal na poczcie nocowal.. ŚMIESZNE ŻYCZENIA NA URODZINY.. Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości.. Śmieszne wierszyki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt